נעים להכיר, שרון רוזנבלום פסיכותרפיסטית קוגניטיבית-התנהגותית, יועצת זוגית ומשפחתית ומגשרת. מאמנת לצמיחה אישית והעצמה ליחידים וקבוצות.

מרצה ומנחת סדנאות ~ מוכרת לגמול השתלמות לעובדי מדינה ובמשרד החינוך ~ בתחומי תקשורת בינאישית אפקטיבית ושפת גוף, פסיכולוגיה חיובית, פיתוח חוסן, מימוש פוטנציאל תעסוקתי ואקדמי.

אני מזמינה אתכם לתהליך מעצים וממוקד תוצאות שיקנה לכם כלים מעשיים ויומיומיים להתמודד בהצלחה עם קשיים רגשיים והתנהגותיים ועם אתגרי חיים שונים -

לקבל סיוע והכוונה אישית או זוגית, ללמוד כלים שישפרו את איכות חייכם ויקדמו אתכם לחוסן נפשי ורגשי, לממש את הפוטנציאל הטמון בכם ולהגשים את הרצון לשינוי, להתפתחות ולצמיחה. 

 

אני מאמינה כי הדשא תמיד ירוק במקום שבו משקים אותו.

בינינו לבין עצמנו וכן בקשרים ובמערכות יחסים שאנו רוקמים עם אחרים. לכולנו הזכות והיכולת לממש את הפוטנציאל שלנו בתחומי החיים השונים ולחוות רווחה רגשית ונפשית.

גישתי הטיפולית רואה את האדם כולו ולא רק את הבעיה - את הצרכים, השאיפות ובעיקר את הכוחות והחוזקות הטמונים בכל אחד להתמודד עם אתגרי החיים השונים בהצלחה ולחוות משמעות, רגשות חיוביים ואושר.

 

ניסיוני המקצועי כולל עבודה עם אוכלוסיות מגוונות ומורכבות מקשת החברה הישראלית.

השכלתי הרחבה וחוויות חיים משמעותיות הביאו אותי לפתח כלים מגוונים, מעשיים ואפקטיביים המסייעים ליחידים, זוגות וקבוצות בארגונים בתהליכי התפתחות וצמיחה, ניהול קונפליקטים במערכות יחסים, שינוי הרגלים, הגברת ביטחון עצמי, חיזוק מסוגלות ומוטיבציה.

 

בין לקוחותיי: 

ביטוח לאומי, לשכות תעסוקה, מרכזי ריאן, מכללת אשקלון, עוצמה-נושמים לרווחה, אמונה, מכללת הישגים, מכללת אשקלון, מרכזי פסג"ה (לפיתוח עובדי הוראה), עיר ללא אלימות, מכון מרחבים, מרכזי צעירים, עיריות, מכללות גמלאים ועוד. 

 

וודאו שאתם בידיים טובות!

מעבר לניסיוני האישי והמקצועי, הקפדתי במהלך השנים לרכוש השכלה אקדמית ומקצועית רחבה ומעמיקה המאפשרת לי נקודות מבט מגוונות וארגז כלים מקצועי רחב ומשמעותי לטיפול במגוון קשיים.

 • בוגרת לימודי פסיכותרפיה קוגניטיבית-התנהגותית CBT, תוכנית דן שנתית, מכון פסגות בפיקוח איט"ה

 • תואר שני (M.A) ניהול ויישוב סכסוכים, בן גוריון

 • הסמכה בגישור לענייני משפחה, גירושין ותיאום הורי, בן גוריון 

 • ייעוץ זוגי ומשפחתי בשיטת PAIRS, תוכנית דו שנתית, בר אילן

 • ACT תרפיית קבלה ומחויבות ומיינדפולנס, אונ' חיפה

 • הסמכה לביופידבק BF-CBT, בר אילן

 • תרפיית התמקדות FOCUSING - הסמכה בארגון העולמי

        Partner Focusing as Proficiency

 • אימון אישי ועסקי, תות תוצאות ותקשורת

 • אימון לקויות קשב וריכוז, אחווה

 • NLP ודמיון מודרך

 • פענוח ציורי ילדים 

קליניקה במושב שחר (איזור דרום בין אשקלון לקרית גת)

צרו קשר לקביעת פגישה ופרטים נוספים:

054-4546688

 

קליניקה שרון רוזנבלום

שרון רוזנבלום מושב שחר

שרון רוזנבלום קליניקה

‏‏‎‎מטופלים משתפים

ל' בת 17 טיפול בחרדה חברתית : "חששתי ללכת לטיפול. בעיקר חששתי משפיטה. עם שרון הרגשתי פתוחה מאוד ושאני נמצאת במקום בו לכל דבר קטן שלי יש משמעות. ביחד איתה בניתי ועדיין בונה, בצורה יצירתית ובשיח, את הביטחון העצמי שלי. קיבלתי כלים רבים להתמודד עם התקפי החרדה ולמדתי על עצמי הרבה דברים חדשים. התהליך עם שרון הוא כייפי, תמיד יש אווירה נעימה וחמה כשמדברים איתה וגם בחדר, ומרגיש אצלה מקום בטוח לשים בו את כל המחשבות, הדעות וההתנהגויות שלך. ולדבר איתה כמו עם חברה טובה על בעיות וגם על חיי יומיום".

 

יובל מקרית גת: "אני רוצה להודות לך על השנה הנוכחית שהייתה בשבילי שנה מיוחדת. עזרת לי המון ומאמין שבעזרתך השנה הבאה תהיה טובה יותר עבורי. תודה לך על הנתינה, העזרה, האכפתיות, ההקשבה, ההבנה. על הכל, באמת על הכל, מכל הלב".

 

א' בת 34 טיפול בכעסים:  "תודה ענקית, לא מובן מאליו בכלל. את מדהימה וזכיתי בך בחיי".

 

אביבה התמודדות עם שכול:  "משהו נפתח אצלי סוף סוף אחרי הרבה שנים בהם הייתי שקועה בצער, באובדן ובכאב ובעיקר בעצמי. לא הצלחתי לראות שסביבי קורים גם דברים נפלאים... פתחת לי הנשמה, מצליחה לנשום יותר טוב. פשוט תודה".

 

משה טיפול במחשבות טורדניות: "אני מודה לך על הכל, את הצלת לי את החיים. מאחל לך את כל הטוב שיש ושוב תודה רבה על הכל".

 

שני: "חוללת אצלי מהפך. אני לא מגזימה. שוב תודה".

 

שירה מיבנה טיפול זוגי ופרטני: "עזרת לי המוןןןן בכל כך הרבה מובנים. תודה שאת בחיינו". 

 

ג' מנתיבות טיפול זוגי: "היי שרוני, אני חושבת עלייך הרבה לאחרונה והגיע הזמן לומר לך תודה. את ללא ספק החזרת לי ולנו את החיים שלנו ויותר, החזרת לנו אותם באופן משופר...סוף סוף מרגישים שאת התקופה הנוראית שהייתה - ניצחנו והשארנו מאחור. היה לנו עונג להיעזר בך ולבלות אצלך. מקווה שניפגש רק בשמחות, אבל גם אם לא. אני יודעת לאן להגיע".

 

י'  בן 29 גבעתיים טיפול בocd

 "הגעתי לשרון בתקופה מאתגרת ומאד לא פשוטה, מהר מאד הפך המרחב הטיפולי למרחב בטוח המבוסס על אמון ותקשורת פתוחה, משבוע לשבוע למדתי למצוא עוד משאבים בחיי, לאמץ שיח וצורת מחשבה מותאמים יותר לחיי היום יום שלי, לבחור נכון ולבחור בעצמי, השיח בקליניקה מלווה אותי בזוגיות, עם החברים, במשפחה ובעבודה, סיימתי עם רווחה גדולה, חוסן, והכרה באחריות שלי על חיי מתוך הרצון להיות נוכח בהם. אני מכיר ומוקיר תודה לשרון ומאחל לכל האנשים האהובים בחיי שיזכו במפגש אנושי משמעותי שכזה".

 

ש' 31 גדרה, גישור גירושין:  "שרון, אני רוצה להודות לך, על הסבלנות והאכפתיות. הוקל לי מאוד שיצאתי מהפגישה בידיעה שאראה את הבן שלי יותר מכאן והלאה וקיבלתי קצת וודאות בתקופה המשוגעת הזאת. אני יודע ששנינו אנשים לא קלים, בלשון המעטה ועמדת בזה בגבורה. תודה 🙏"

 

 

 

 

שלח >

שם:

* שדה חובה

תודה על פנייתך! אשוב אליך בהקדם.

שרון רוזנבלום

הטופס נשלח בהצלחה.

השאירו פרטים ואחזור אליכם, שרון

טלפון

* שדה חובה

במה אוכל לסייע?

שלח >

שם:

* שדה חובה

תודה על פנייתך! אשוב אליך בהקדם.

שרון רוזנבלום

הטופס נשלח בהצלחה.

השאירו פרטים ואחזור אליכם, שרון

טלפון

* שדה חובה

במה אוכל לסייע?

‏​

 

שרון רוזנבלום פסיכותרפיסטית CBT ילדים, נוער ומבוגרים, יועצת זוגית. מושב שחר.

טיפול CBT קוגניטיבי התנהגותי - טיפול במחשבות טורדניות, טיפול בחרדות, טיפול בהתקפי חרדה בדרום,  טיפול ב-OCD, טיפול בהתקפי זעם ושליטה בכעסים, טיפול בהערכה עצמית נמוכה, סיוע במימוש פוטנציאל, התמודדות עם מתח ולחץ נפשי, טיפול בקשיים רגשיים-ילדים, נוער ומבוגרים,  אימון קשב וריכוז,  ייעוץ זוגי, טיפול זוגיות, הדרכת הורים, גישור גירושין

 

ייעוץ זוגי בדרום,  טיפול זוגי אשקלון, יועצת זוגית אשקלון, מטפלת זוגית ואישית בדרום, טיפול זוגי קרית גת, טיפול CBT בדרום, cbt אשקלון, cbt נתיבות, cbt קרית גת, cbt שדרות, טיפול בחרדה אשקלון, טיפול בחרדה קרית גת, מטפלת cbt דרום,  cbt אשקלון, cbt אשקלון, טיפול רגשי ילדים אשקלון, טיפול רגשי קרית גת, טיפול OCD ילדים, טיפול בחרדות ילדים, טיפול קצר מועד, מטפלת CBT מוסמכת, טיפול במשברים, טיפול בדיכאון אשקלון, טיפול נפשי אשקלון, טיפול נפשי שדרות, טיפול התנהגותי קרית גת, 

 ‎ ​

פסיכותרפיה וייעוץ זוגי ומשפחתי דרום