תקשורת בינאישית אפקטיבית ומקרבת

אימון  במערכות יחסים 

למילה קשר יש שתי משמעויות מנוגדות.

האחת חיובית וכרוכה בהתקרבות והשנייה משמעותה סיבוך והסתבכות. כך או כך בכל יצירת תקשורת יש לנו חלק, תפקיד ואחריות אישית - ביצירת תקשורת מקרבת, נעימה וזורמת או ביצירת סבך רגשי.

איפה זה פוגש אותנו? בכל מקום בחיים – בדייטים, בראיונות עבודה, בעבודה עם מעסיקים ועמיתים, עם בני הזוג והילדים, בני משפחה וחברים.

תקשורת אפקטיבית מאפשרת לנו יכולת להביע את עצמנו באופן אסרטיבי ובוטח, מאפשרת לנו לבטא טוב יותר את צרכינו, ליצור שותפויות חיוביות שבהם אנו באים לידי ביטוי באופן מיטבי ללא רגשות אשם, התגוננות, עלבון וטינה, האשמת האחר וללא שיפוטיות וביקורת. 

 

ניהול תקשורת מיטבית עם הסביבה מאפשרת לנו לקדם גיוס לשיתוף פעולה, תיאום והדדיות - אלו מקדמים אצלנו יכולת ביטוי אישי אותנטי ורווחה נפשית בקשרים זוגיים, חברתיים ומקצועיים. 

 

על מה עובדים איתי בקליניקה בקידום תקשורת בינאישית?

  • מזהים דפוסי חשיבה ודפוסי התנהגות חוסמים ומעכבים ומאמצים דפוסים חדשים ויעילים לנו.
  • לומדים ומתאמנים על כלים מעשיים ויומיומיים ליצירת תקשורת בין אישית מקרבת.
  • גיוס לשיתוף פעולה ובניית אמון בקשרים אישיים ומקצועיים.
  • מיומנויות חברתיות והשתלבות בקבוצה.
  • ניהול קונפליקטים וצמיחה משותפת מסכסוכים.
  • זיהוי סגנונות תקשורת אישית ואצל אחרים ומענה הולם לכל סגנון.
  • אסרטיביות חיובית כיצד לבטא רצונות וצרכים, לבקש או לסרב ולהישאר בחיים.
  • מיומנויות שפת גוף מקרבת ואמינה.
  • ניהול משא ומתן.

 

אם גם אתם רוצים ללמוד לנהל מערכות יחסים שבהן אתם מביאים לידי ביטוי את הצרכים שלכם ללא רגשות אשם ומחשבות חוזרות ונשנות על מה היה שם ולמה לא אמרתם את מה שאתם באמת רוצים לומר.

אני מזמינה אתכם לתהליך מעצים שיקרב אתכם קודם כל אל עצמכם -

 

דברו איתי, שרון רוזנבלום

054-4546688

קבלת קהל: קליניקה בגדרה (איזור שפלה) ~ קליניקה במושב שחר (איזור דרום בין אשקלון לקרית גת)

 

 

 

 

 

‏​

 

שרון רוזנבלום פסיכותרפיסטית CBT ילדים, נוער ומבוגרים, יועצת זוגית. מושב שחר.

טיפול CBT קוגניטיבי התנהגותי - טיפול במחשבות טורדניות, טיפול בחרדות, טיפול בהתקפי חרדה בדרום,  טיפול ב-OCD, טיפול בהתקפי זעם ושליטה בכעסים, טיפול בהערכה עצמית נמוכה, סיוע במימוש פוטנציאל, התמודדות עם מתח ולחץ נפשי, טיפול בקשיים רגשיים-ילדים, נוער ומבוגרים,  אימון קשב וריכוז,  ייעוץ זוגי, טיפול זוגיות, הדרכת הורים, גישור גירושין

 

ייעוץ זוגי בדרום,  טיפול זוגי אשקלון, יועצת זוגית אשקלון, מטפלת זוגית ואישית בדרום, טיפול זוגי קרית גת, טיפול CBT בדרום, cbt אשקלון, cbt נתיבות, cbt קרית גת, cbt שדרות, טיפול בחרדה אשקלון, טיפול בחרדה קרית גת, מטפלת cbt דרום,  cbt אשקלון, cbt אשקלון, טיפול רגשי ילדים אשקלון, טיפול רגשי קרית גת, טיפול OCD ילדים, טיפול בחרדות ילדים, טיפול קצר מועד, מטפלת CBT מוסמכת, טיפול במשברים, טיפול בדיכאון אשקלון, טיפול נפשי אשקלון, טיפול נפשי שדרות, טיפול התנהגותי קרית גת, 

 ‎ ​

פסיכותרפיה וייעוץ זוגי ומשפחתי דרום