"אומץ הוא מה שנדרש כדי לקום ולדבר. אך אומץ הוא גם מה שנדרש  לשבת ולהקשיב"  

(ווינסטון צ'רצ'יל)

 

אם אתם מעוניינים לפתור סכסוך זוגי או משפחתי מתוך ראייה קדימה, גישור משפחתי הוא הפתרון לסכסוך.

גישור זוגי ומשפחתי ישמור על האינטרסים שלכם ויאפשר לכם להתגבר על המכשולים ולפתוח דף חדש, ללא משקעי עבר.       באווירה נעימה ודיסקרטית.

 

שירותי הגישור שאני מציעה:

 • גישור גירושין בשיתוף פעולה ותיאום הורי.

 

 • הסכם חיים משותפים לידועים בציבור/ פרק ב'/ במהלך נישואין - שיאפשר לקיים את הקשר באמון ושיתוף פעולה.

 

 • הסכם ממון לזוגות פני נישואין - כולל מעטפת רגשית לתהליך.

 

 • הסכם שלום בית (כולל הסכם גירושין למגירה) לזוגות שמתלבטים האם להמשיך את הקשר ובזמן הטיפול הזוגי מעוניינים להסדיר את העתיד.

 

 • פתרון סכסוכי ירושה וצוואה בין אחים או הורים.

 

 • גישור וליווי עסקים משפחתיים במשבר - לשמירה על הקשרים המשפחתיים בעתיד.

 

גירושין בשיתוף פעולה - גישור גירושין

החלטתם להתגרש? גירושין יכולים להיות מלווים במאבקי כוח והליכים משפטיים במהלכם הצדדים משקיעים זמן, כסף ובעיקר הרבה כוחות רגשיים ונפשיים על מאבקים חסרי פשרות שמותירים את שני הצדדים מותשים ומרוששים. אך מה עם היום שאחרי?

 

גם אם אתם יזמתם את הפרידה, הליך גירושין ופירוק התא המשפחתי הוא משבר עבור בני הזוג והילדים. ההחלטה המשמעותית הזו מלווה לרוב גם בסערת רגשות וחשש לבאות מבחינה רגשית וכלכלית, בעיקר לזוגות עם ילדים.

נושאים רבים עומדים עבורכם על הפרק: חלוקת רכוש, מזונות, סוג המשמורת, חלוקת תפקידים מחודשת, אופן המעורבות של כל אחד מכם בחיי הילדים מכאן והלאה, אופי התקשורת החדשה בהקשר הילדים.

איכשהוא נראה פתאום שדווקא עכשיו כשאתם נפרדים תאלצו ללמוד לתקשר האחד עם השני.

 

אז למה להגיע דווקא אליי? 

כי אני מציעה אלטרנטיבה אחרת - שפויה וידידותית.

גישור זוגי ומשפחתי מקצועי ואנושי הכולל גם התייחסות להיבטים רגשיים הכרוכים בתהליך הפרידה עבורכם ועבור הילדים.

תמיכה וליווי לאורך הליך גישור הגירושין - ממוקד, קצר מועד ותכליתי שממנו תצאו עם הסכם מקיף שיוגש לבית המשפט לאישור מלווה בהליך תיאום הורי והדרכת הורים - איך מספרים לילדים, כיצד להתנהל עם הילדים בהקשר למאפיינים הייחודיים של כל אחד מהם, כיצד נכון להיפרד, איך אפשר על אף המשבר לקיים קשר ותיאום הורי שיאפשר לכם להמשיך בחייכם ולפתוח פרק ב' נקי ממשקעים.

  

אפשר לבחור להתגרש אחרת!

 • תהליך הגישור שאני מציעה נועד לבני זוג המעוניינים להימנע ממלחמות משפטיות יקרות נפשית וכלכלית ולסיים את הקשר הזוגי באופן מיטבי עבור כל המעורבים.

 

 • מטרתו של הגישור הזוגי בגירושין לאפשר לבני הזוג לסיים את הקשר עם ראייה לעתיד – לטובתכם ולטובת ילדיכם. מכיוון שאתם לא מתגרשים מהילדים! התקשורת ביניכם הרי תמשיך להתקיים סביב לימודים, חוגים, ימי הורים, ימי הולדת ועוד אירועים שזקוקים לתיאום הורי ולשיתוף פעולה.

 

 • אני מזמינה אתכם לשבת יחד בהליך גישור נעים ומאפשר כדי ליצור תיאום הורי ותקשורת אפקטיבית לטובת הילדים ולרווחתכם ולאפשר גם לכם שקט נפשי.

 

 • גישור הגירושין מסייע למתגרשים להגיע להסכמה בנוגע לנושאים מהותיים בפרידה: חלוקת רכוש, מזונות, הסדרי ראייה ומשמורת ואף נוגע בחינוך הילדים ועתידם - גם במצבים מורכבים.

 

 • התהליך הגישורי מאפשר לצדדים להגיע יחד לגיבוש הסכם הוגן שמשרת את האינטרסים שלכם, את הערכים ואורח חייכם ושם דגש על טובתכם וטובת הילדים המשותפים, בהווה ובעתיד.

 

 • הליך הגישור הוא קצר בין  4-6 פגישות, באווירה נעימה ומתוך הקשבה לצרכים של שני ההורים וכמובן של הילדים.

 

 • הסכם מקיף וממצה את האינטרסים שלכם - עלויות נמוכות ב-90% מכל הליך משפטי.

 

 • עלות הגישור וגיבוש ההסכם שאני מציעה - נוחים ותואמים לתעריפי מרכזי הגישור של בתי המשפט ולכלליו וזאת באווירה נעימה ודיסקרטית.

 

 • כל  שיוותר לכם הוא להגיש את ההסכם לאישור בית המשפט לענייני משפחה למתן תוקף של פסק דין. ניתן להיעזר גם בשירותים משפטיים מטעמנו להגשת ההסכם.

 

 • במהלך הגישור תוכלו להיוועץ גם עם אנשי מקצוע נוספים מטעמכם כדי לוודא שהאינטרסים שלכם מוגנים.

 

 • התהליך מאפשר גם ליווי פרטני של בני הזוג, ליווי משפחתי והדרכת הורים מול הילדים כדי להתמודד עם הקשיים הרגשיים הכרוכים בפרידה ובאובדן התא המשפחתי. 

 

וודאו שאתם בידיים טובות!

כשאתם מפקידים את העתיד שלכם ושל ילדיכם בידי צד שלישי כדאי לבדוק מה ההכשרה שלו ומהו ניסיונו.

מי אני?

מעבר לניסיוני האישי והמקצועי, אני מגשרת מוסמכת לענייני גירושין ומשפחה, בעלת תואר שני בניהול ויישוב סכסוכים (אונ' בן גוריון), פסיכותרפיסטית קוגניטיבית-התנהגותית ויועצת זוגית ומשפחתית.

בעלת ניסיון רב בליווי משפחות, זוגות ויחידים במשברים משפחתיים ובהליכי גירושין. אשמח ללוות גם אתכם.

 

קובעים פגישה ויוצאים לדרך חדשה ללא משקעי העבר.

רוצים לשמוע עוד? דברו איתי 054-4546688 שרון רוזנבלום 

 

קבלת קהל: גדרה / מושב שחר (בין אשקלון לקרית גת)

 

 

 

 

שלח >

שם:

* שדה חובה

תודה על פנייתך! אשוב אליך בהקדם.

שרון רוזנבלום

הטופס נשלח בהצלחה.

השאירו פרטים ואחזור אליכם, שרון

טלפון

* שדה חובה

במה אוכל לסייע?

שלח >

שם:

* שדה חובה

תודה על פנייתך! אשוב אליך בהקדם.

שרון רוזנבלום

הטופס נשלח בהצלחה.

השאירו פרטים ואחזור אליכם, שרון

טלפון

* שדה חובה

במה אוכל לסייע?

שלח >

שם:

* שדה חובה

תודה על פנייתך! אשוב אליך בהקדם.

שרון רוזנבלום

הטופס נשלח בהצלחה.

השאירו פרטים ואחזור אליכם, שרון

טלפון

* שדה חובה

במה אוכל לסייע?

‏​

 

שרון רוזנבלום פסיכותרפיסטית CBT ילדים, נוער ומבוגרים, יועצת זוגית. מושב שחר.

טיפול CBT קוגניטיבי התנהגותי - טיפול במחשבות טורדניות, טיפול בחרדות, טיפול בהתקפי חרדה בדרום,  טיפול ב-OCD, טיפול בהתקפי זעם ושליטה בכעסים, טיפול בהערכה עצמית נמוכה, סיוע במימוש פוטנציאל, התמודדות עם מתח ולחץ נפשי, טיפול בקשיים רגשיים-ילדים, נוער ומבוגרים,  אימון קשב וריכוז,  ייעוץ זוגי, טיפול זוגיות, הדרכת הורים, גישור גירושין

 

ייעוץ זוגי בדרום,  טיפול זוגי אשקלון, יועצת זוגית אשקלון, מטפלת זוגית ואישית בדרום, טיפול זוגי קרית גת, טיפול CBT בדרום, cbt אשקלון, cbt נתיבות, cbt קרית גת, cbt שדרות, טיפול בחרדה אשקלון, טיפול בחרדה קרית גת, מטפלת cbt דרום,  cbt אשקלון, cbt אשקלון, טיפול רגשי ילדים אשקלון, טיפול רגשי קרית גת, טיפול OCD ילדים, טיפול בחרדות ילדים, טיפול קצר מועד, מטפלת CBT מוסמכת, טיפול במשברים, טיפול בדיכאון אשקלון, טיפול נפשי אשקלון, טיפול נפשי שדרות, טיפול התנהגותי קרית גת, 

 ‎ ​

פסיכותרפיה וייעוץ זוגי ומשפחתי דרום